HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Zespół

 

Tomasz LangAdwokat Tomasz Lang

Partner zarządzający kancelarii Lang i Dembowski. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2003 r. Aplikację adwokacką odbył we Wrocławskiej Izbie Adwokackiej.

Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie obrotu nieruchomościami. Biegle włada językiem niemieckim. Odpowiada za tworzenie koncepcji optymalizacji podatkowych dostosowanych do potrzeb konkretnych klientów.
Email: tomaszlang@langidembowski.pl

  

 

  

 

 

Piotr DembowskiAdwokat Piotr Dembowski.

Partner zarządzający kancelarii Lang i Dembowski. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2004 r. Aplikację adwokacką odbył we Wrocławskiej Izbie Adwokackiej.

Specjalizuje się w procesach budowlanych oraz w prawie umów. Biegle włada językiem angielskim (certyfikat Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocław – Legal English Course). Również odpowiada za tworzenie nowoczesnych rozwiązań prawnych i biznesowych.
Email: piotrdembowski@langidembowski.pl

 

 

 

 

 

Marta BanachMarta Banach

Prawnik w Kancelarii Adwokackiej. Studia prawnicze ukończyła w 2013 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem rejestracji znaku towarowego zarówno w procedurze krajowej przed Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej jak i procedurze Wspólnotowej przed Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) w Alicante), a także w prawie zamówień publicznych. Ponadto do zakresu specjalizacji należy również prawo pracy (spory pracownicze pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą oraz między pracodawcą a pracownikiem). Biegle włada językiem angielskim (kurs Legal English Course).
Email: martabanach@langidembowski.pl

 

TOP