HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Oferta pomocy prawnej dla przedsiębiorców

PAKIETY USŁUG ŚWIADCZONE PRZEZ KANCELARIĘ DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH I PRZEDSIĘBIORCÓW

Obsługa prawna w naszej kancelarii prowadzona jest w pakietach biznesowych. Usługi skierowane są w szczególności do przedsiębiorców, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych oraz stowarzyszeń czy wspólnot mieszkaniowych. W ramach pakietu nasi Klienci mają zapewnioną stałą pomoc z zakresu prawa w bieżących sprawach przedsiębiorstwa.
Warto pamiętać, że zaangażowanie podmiotu zewnętrznego - także w kluczowej dla działalności firmy kwestii, jaką jest obsługa prawna - pozwala uniknąć kosztów związanych z urządzeniem miejsca pracy i zatrudnieniem pracownika. Czas naszej pracy wyznaczają zlecone przez Państwa zadania. Mogą być one wykonywane poza siedzibą przedsiębiorcy.

PAKIET PODSTAWOWY- pakiet ten jest przygotowany dla przedsiębiorców, u których występuje niewielka liczba spraw do rozwiązania w przeciągu miesiąca. W pakiecie klient dysponuje 4 godzinami usług oraz konsultacji z naszymi prawnikami.
Kolejna godzina obsługi prawnej ponad abonament będzie wynosić 300zł netto.

PAKIET STANDARDOWY- oferta jest przygotowana dla osób, które chcą mieć dostęp do stałej pomocy prawnej. W ramach pakietu mogą być przygotowywane analizy, projekty umów. Istnieje możliwość konsultacji na spotkaniach, telefoniczne lub drogą elektroniczną, klient dysponuje 8 godzinami współpracy z Nami.

Kolejna godzina obsługi prawnej ponad abonament będzie wynosić 250zł netto.

PAKIET SREBRNY- oferta jest przygotowana dla klientów, którzy pragną oprócz stałej pomocy prawnej konsultować z Kancelarią większość swoich decyzji biznesowych. Zestawienie to obejmuje udzielanie porad prawnych telefoniczne, drogą elektroniczną oraz na spotkaniach w siedzibie klienta lub w kancelarii. Pakiet ten przewiduje 12 godzin współpracy z kancelarią, dzięki czemu Klient ma większy dostęp do naszych usług . Kolejna godzina obsługi prawnej wykraczająca poza limit będzie wynosić 225zł netto.

PAKIET ZŁOTY- oferta przygotowana jest dla przedsiębiorców, którym zależy na kompleksowej obsłudze prawnej w ciągu 10 godzin miesięcznie, obejmuje zarówno prowadzenie spraw windykacyjnych na każdym etapie postępowania jak i tworzenie i opiniowanie umów, projektów pism. W ramach tego pakietu Klient otrzymuje gratis obecność prawnika przez jeden dzień w tygodniu w siedzibie firmy. Kolejna godzina obsługi prawnej ponad ryczałt będzie rozliczana w wysokości 200zł netto.

PAKIET PLATYNOWY- usługa ta skierowana jest klientów Kluczowych, pakiet zawiera 20 godzin współpracy z Kancelarią. Dzięki temu zapewniamy Państwu bieżące doradztwo, udział w spotkaniach z kontrahentami, analizę dokumentów oraz prowadzenie wszelkich spraw sądowych. Dodatkową zaletą tego wariantu jest obecność prawnika przez jeden dzień w tygodniu w siedzibie firmy, oraz wyznaczenie jednego z pracowników Kancelarii do monitorowania wszystkich spraw klienta oraz bezpośredniego kontaktu z nim.

Jeżeli zainteresowały Państwa powyższe informacje w celu uzyskania szczegółów o proponowanych abonamentach, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

*przedstawione pakiety mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.), wysokość stawki godzinowej, ryczałtu lub premii za sukces jest indywidualnie negocjowana z Klientem i może być różna w zależności od stopnia skomplikowania sprawy oraz wielu innych czynników.

TOP